Interneti-laen Bigbank Eestis

Lihtne peale kanda
4.0/5.0
Heakskiitmise aeg
4.0/5.0
Varjatud tingimus puudub
4.0/5.0
Uuendamise reeglid
4.5/5.0
Teenuse kvaliteet
5.0/5.0
Klienditugi
4.0/5.0
https://laendle.info/Bigbankil

Bigbank on tarbimislaenudele spetsialiseerunud pank. Panga peakontor asub Eestis ja tegutseb üle riigi kaubamärgi Bigbank all. Selle missiooniks on pakkuda paindlikku ja kiiret laenu nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Bigbank, millel on esindused Soomes, Saksamaal ja Hollandis, on üks juhtivaid spetsialiseerunud laenuandjaid Balti riikides.Pank toetab ka olulisi ühiskondlikke projekte ning on paljudele väikelaenu otsivatele kohalikele elanikele esimene valik.

Eestis saavad Euroopa Liidu kodanikud taotleda krediit- ja deebetkaarte. Saadaval on mitut tüüpi kontosid erinevatest pankadest ja erinevatest pangaplaanidest. Samuti on mitmeid väiksemaid panku, kuid kolm suuremat on Swedbank, SEB ja Luminor.

Bigbankil laen ja laenud

Kui olete uus Eestis, saate oma esimest krediitkaarti taotleda umbes kuus kuni kaksteist kuud pärast tööle asumist. Üldjuhul põhinevad krediidilimiit ja intressimäär teie teenitud kuupalgal. Enamik kommertspanku nõuab krediitkaardi taotlemiseks ühte nende filiaalidest. Külastades on oluline kaasa võtta kehtiv isikut tõendav dokument.

Bigbank on hiljuti laienenud ka Lätti. Pank pakub laia valikut tarbimislaene, alates väikestest kuni suurteni. Hiljuti on hakatud pakkuma laenud internetist põllumajandusmaa ja metsa jaoks.

Bigbankil on Tallinnas asuv digitaalne laenuandja. See on laienenud Bulgaaria turule ja keskendub esialgu isiklikele tarbimislaenudele. Tulevikus on plaanis kasutusele võtta ka eluasemelaen ja hoiukontod. See on juba aktiivne Eestis, Leedus ja Lätis. Lisaks tarbimislaenudele pakub Bigbank ka piiriüleseid teenuseid Saksamaale. Internetist laenu saate taotleda nende saidi kaudu või laenuspetsialistiga telefoni teel rääkides.

Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Valmis? Hankige see vaid 5 minutiga!

Iseloomustused

Kandideeri kohe

Taotlemine EI mõjuta teie krediidiskoori!