Online Laen Credit24 Eestis

Lihtne peale kanda
4.5/5.0
Heakskiitmise aeg
4.5/5.0
Varjatud tingimus puudub
5.0/5.0
Uuendamise reeglid
5.0/5.0
Teenuse kvaliteet
5.0/5.0
Klienditugi
5.0/5.0
https://laendle.info/Credit24

Kui otsite internetist laenu Eestist, pole te üksi. Interneti-laenuandjad on viimastel aastatel oma turuosa hammustanud ja üks neist on Credit24. Internetist laenuandjatele võid aga leida palju konkurentsivõimelisema alternatiivi – nemad pakuvad veelgi paremaid intressimäärasid ja tingimusi.

Tundub, et iga kolmas-neljas eestlane on sattunud mingisse rahahädasse ja hakanud Eestis kasutama online-laenu credit24. Ettevõtte tingimused on suhteliselt standardsed: taotleja peab olema üle 18-aastane, omama Eesti pangakontot ja töötama stabiilse igakuise sissetulekuga. Teil ei tohi olla hasartmängudega seotud ega muid probleeme, mis võiksid põhjustada maksehäireid. Credit24 laenu taotlemiseks peab sul olema stabiilne igakuine sissetulek ja krediitkaardivõlgnevused.

Credit24 arvustus

Credit24 on Iisraeli fintech-ettevõte, mis pakub väikelaene tarbijatele viies riigis: Eestis, Soomes, Lätis, Leedus ja Austraalias. Ettevõte kavatseb noteerida TASE-s ja koguda 40–50 miljonit NIS (umbes 12–15 miljonit dollarit) ning emiteerida aktsiaid väärtusega 160 miljonit NIS. Praegusel raskel ajal on väikesed isiklikud laenud paljude inimeste jaoks hädavajalikud. Paljud ettevõtted on tegevuse lõpetanud, mille tagajärjeks on majanduslangus kogu maailmas.

Credit24 käivitati 2012. aastal ja on tegutsenud sellest ajast. Interneti-laenu taotlemise protsess on täielikult veebipõhine, mis tähendab, et ei pea ootama järjekorras ega paberimajandust. Saate laenu taotleda isegi liikvel olles – kodus, rongis või isegi reisil olles. Credit24 on IPF Digitali tütarettevõte, mis on aidanud enam kui 700 000 austraallasel saada veebis isiklikke laene. Credit24 poole saavad eestlased ka eralaenu saamiseks pöörduda, kui on vaja sooritada suuri oste.

Credit24 kasutajatel saab korraga olla ainult üks aktiivne online laen. Kui praegune laen on tasutud, saavad nad taotleda uut. Kui jooksev laen on tagasi makstud, saavad nad valida teenuse krediidiliini. Laenutaotluse vorm sisaldab teenuse krediidiliini arvete tasumiseks. Kui vajate rohkem raha, on hea mõte taotleda laenu krediitkaardifirmast.

Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Valmis? Hankige see vaid 5 minutiga!

Iseloomustused

Teras Puusepp
Saidil on enim parimaid krediidifirmasid, mis võimaldab valida soodsa laenumäära ja sobiva laenuliigi
Laas Kuusk
Väga kasutajasõbralik liides, registreerimine saabub kiiresti ja raha laekub peaaegu koheselt
Katariina Kask
Väga mugav! Enesekindlalt! Mida nad on pakkunud, seda nad teevad. See aitab mind palju. Soovitan seda ka teile.
Kandideeri kohe

Taotlemine EI mõjuta teie krediidiskoori!