Ülevaade Interneti-laen Laen.ee

Lihtne peale kanda
4.0/5.0
Heakskiitmise aeg
4.5/5.0
Varjatud tingimus puudub
5.0/5.0
Uuendamise reeglid
5.0/5.0
Teenuse kvaliteet
5.0/5.0
Klienditugi
4.0/5.0
https://laendle.info/Laen.ee

Tarbimiskrediidid, tuntud ka kui autokrediidid, on väikelaenud, mis võetakse inimese auto vastu selle ostmiseks või liisimiseks. Sageli võetakse neid kaasa reisimiseks, õppimiseks, tähistamiseks, kodu remondiks või muuks otstarbeks. Laen.ee tarbijakrediit on paindlike tingimustega ja kehva krediidiskoori korral võidakse need isegi heaks kiita. Tarbijakrediidi tingimuste paindlikkuse tõttu on need populaarsed kehva krediidiajalooga inimeste seas.

Laen.ee arvustus

Laen.ee laene väljastab Placet Group, mis on Eesti üks juhtivaid pangaväliseid krediidipakkujaid. Laenud eestis on vahemikus 100 kuni 7500 eurot, tagasimakseperioodid 30 päeva kuni viis aastat. Selle ettevõtte väitel on klientide rahulolu määr 100% ja laenuvahendite aastane puhastootlus kuni 10%. Placet Group asutati 2005. aastal ning on sellest ajast alates toonud turule mitmeid kaubamärke Eestis, Leedus ja Poolas.

Veebilehel Laen.ee on kasutajatele kasulikud tööriistad, nagu kalkulaatorid, dokumendinäited ning füüsika- ja aritmeetilised valemid. Saidil on ka Eesti kiirlaenupakkumiste võrdlustabel, mis põhineb aastamääral. Laen.ee pakub ka aastast netotootlust 10%. Ja võite saada kuni 7500 € – suurepärane pakkumine! Seega on hästi näha, miks Laen.ee Eestis ja Leedus populaarsust kogub!

Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Valmis? Hankige see vaid 5 minutiga!

Iseloomustused

Teras Puusepp
Saidil on enim parimaid krediidifirmasid, mis võimaldab valida soodsa laenumäära ja sobiva laenuliigi
Laas Kuusk
Väga kasutajasõbralik liides, registreerimine saabub kiiresti ja raha laekub peaaegu koheselt
Kandideeri kohe

Taotlemine EI mõjuta teie krediidiskoori!