Kuidas saada Bondorast Internetis laenu Eestis

Lihtne peale kanda
4.5/5.0
Heakskiitmise aeg
4.0/5.0
Varjatud tingimus puudub
4.0/5.0
Uuendamise reeglid
4.5/5.0
Teenuse kvaliteet
4.5/5.0
Klienditugi
5.0/5.0
https://laendle.info/Bondora

Enne Bondora kaudu veebilaenu taotlemist tuleb täita laenutaotlus. Kogu protsess on 100% võrgus ja võtab vähem kui viis minutit. Kui te pole oma maksevõimes kindel, on hea pangakonto väljavõte käepärast võtta. Bondora kontrollib, kas suudate tagasimakseid teha ja kui saate, siis pakuvad nad teile madalamat intressi ja lühemat tagasimakseperioodi.

2009. aastal asutatud finantsplatvorm võimaldab nii ettevõtetel kui ka eraisikutel üksteisele laenata. Pärast finantsjuhtimisametilt (FCA) vastastikuste laenude litsentsi saamist tuleb järgida rangeid reegleid. Need eeskirjad reguleerivad seda, kuidas ettevõtted oma finantsteavet avaldavad ja oma klientide raha kaitsevad. Bondora on litsentseeritud Finantsinspektsioonilt ja järgib selle reegleid, mis puudutavad miinimumkapitalinõudeid, vaidluste lahendamist ja kliendi raha kaitset.

Bondora – parim laen olemas

Vaatamata oma suhteliselt madalale maksejõuetuse määrale teenib Bondora siiski raha, pakkudes laen välismaalt neile, kes on vähem krediidivõimelised. Bondora on aga endiselt üks kiiremini kasvavaid P2P laenusaite ning on üle elanud ka majanduslangused Soomes ja Hispaanias. Ettevõtte maine pärast pole põhjust karta.

Ehkki see on alles algusjärgus, on peaaegu kümme aastat tegutsenud Bondora kaudu võimalik palju raha teenida. Ühena vähestest tulutoovatest P2P platvormidest Eestis kasvab see tõenäoliselt jätkuvalt. Uus Bondora Go & Grow funktsioon võimaldab investoritel saada oma kontole igapäevaseid intressikrediite ja väljamakseid. Sellesse teenusesse investeerides saate isegi maksueelise. Bondora veebilaenuteenus pakub võimalust teenida sada tuhat eurot mõne sekundiga ning minimaalne investeering on vaid üks euro.

Ettevõte on viimastel kuudel oma laenuprogrammis teinud mitmeid muudatusi. Esiteks on ettevõte oma laenuportfelli piiranud Eesti riigiga. Hispaanias ja Soomes laenu andmise asemel on ta karmistanud laenukriteeriume. Ja see on ka piiratud rahasumma, mida saate igal kuul Bondorasse hoiustada. Kui varem sai Bondorasse iga kuu sissemakse teha kuni 1000 eurot, siis nüüd tuleb selle limiidi saavutamiseks oodata 12 kuud. See muutus on tõenäoliselt püsiv.

Suurim erinevus A- ja B-laenude vahel on oodatava kahjumi tootlus (ROEL). Investeeringutasuvus on rahasumma, mille osak maksejõuetuse korral tagasi saab. Seda silmas pidades on seda tüüpi laenude jaoks parim investeerimisstrateegia valida A-reitinguga laenud. Kui kuuekuulise tähtajaga A-laenud on Bondoral haruldased, siis Bondora keskmine tähtaeg on viiskümmend üks kuud.

Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Kiired ja lihtsad laenud Internetis
Valmis? Hankige see vaid 5 minutiga!

Iseloomustused

Kandideeri kohe

Taotlemine EI mõjuta teie krediidiskoori!